Motylarnia w Niechorzu

wpis w: Bez kategorii | 0

Niechorzański informator – Propozycja druga

Motylarnia w Niechorzu funkcjonuje już od 2 lat. Można w niej zobaczyć wiele przeróżnych okazów kolorowych i egzotycznych motyli, z najodleglejszych zakątków świata. Jest możliwość spotkania afrykańskiego Monarchy, Blue Morpho z Ameryki Łacińskiej, singapurskiego Żeglarza, Niebieskiego Tygrysa z Azji, czy Papierowego Latawca z Malezji. W motylarni można poznać zwyczaje motyli, zaobserwować jak wykluwają się nowe, dowiedz się co oznaczają wzory na ich skrzydłach, w jaki sposób się poruszają, jak widzą i czują te owady oraz odkryć wiele ciekawych informacji na ich temat. Odwiedzając motylarnie warto ubrać się na kolorowo ponieważ motyle bardzo lubią przysiadać na barwnych obiektach.
Godziny otwarcia motylarni:
– Codziennie od 10:00 do 18:00
Cennik:
– dzieci do lat 3 – wstęp wolny
– bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18, studenci, seniorzy) – 11 zł
– bilet normalny – 15 zł
– 2 dorosłych + 1 dziecko – 33 zł
– 2 dorosłych +2 dzieci – 44 zł
– bilety grupowe – ceny negocjowane

W deszczowe, pochmurne i wietrzne dni, warto zabić nudę poznając okolice. Wskakujcie w pełne buty, zarzućcie kurki na plecy, weźcie parasole w ręce i wybierzcie się zwiedzać Niechorze!

 motylarnia11830889_1072240746133362_159439477_n

Niechorzański informator i wpis „Motylarnia w Niechorzu” znajdziecie również na naszym fanpage’u na facebook’u. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i polubienia posta. ->Link