Atrakcje w Niechorzu w deszczowe dni

wpis w: Bez kategorii | 0

Wakacje nad morzem w niepogodę

Wakacje nad Polskim morzem zwykle planujemy kilka miesięcy naprzód, starannie dobierając lokalizację i miejsce pobytu. Rezerwujemy domek letniskowy, apartament, camping, pokój w hotelu, gościńcu lub pensjonacie, który sprosta naszym oczekiwaniom i wymaganiom. Zabieramy ze sobą rodzinę, przyjaciół, sympatię. Pakujemy w walizki, torby najlepsze ciuchy, buty i kosmetyki. Jesteśmy w stanie zaplanować i wybrać właściwie wszystko, co potrzebne jest do udanego wypoczynku, po za pogodą… Niestety, nikt, ani nic nie może dać nam 100% pewności na wypoczynek w pełnym słońcu, z 30 stopniami na termometrze w tygodniu, w którym zabukowaliśmy wczasy. Dlatego warto jest mieć jakąś alternatywę, jakieś zajęcie na pochmurne, deszczowe dni. Chcielibyśmy zaproponować kilka sposobów walki z nudą w niepogodę:

  1. Zwiedzanie najbliższej okolicy – wybieramy kilka punktów, które warto zobaczyć: latarnię morską, muzeum rybołówstwa, stadninę koni, klif, zabytkowy kościół.
  1. Puszczanie latawców i innych machin latających – wiatr nad morzem sprzyja takim zabawom.
  1. Rzucanie kamykami: do celu, po trasie wyznaczonej, turlanie po zboczu. Wykorzystujemy naturalne środowisko, by znaleźć rekwizyty do zabawy.
  1. Łowienie ryb na wędkę lub na żyłkę z haczykiem. Ten drugi zestaw uda się zakupić właściwie w każdym sklepie.
  1. Fotografowanie deszczowego krajobrazu. Zdjęcia wzburzonego morza, piorunów uderzających w powierzchnię wody lub wychodzących ślimaków po deszczu, mogą okazać się ciekawą pamiątką z podróży.

Atrakcje w Niechorzu w deszczowe dni Atrakcje dla dzieci w Niechorzu Wakacje nad morzem Zabawy dla dzieci na nude gdzie pada deszcz Co robić jak się nudzi pogoda NiechorzeAtrakcje w Niechorzu w deszczowe dni

Mamy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać wszystkim wybierającym się na urlopy, jednak jeśli nie, już teraz wiecie jak możecie spędzić czas w deszczowe dni.

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego wpisu „Atrakcje w Niechorzu w deszczowe dni” na facebook’u ->Link do strony